• Logan Lucky

  • The Dark Tower

  • A Taxi Driver

    ★★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

  • Dunkirk

  • War for the Planet of the Apes

  • Spider-Man: Homecoming

  • The Great Buddha+

    ★★★½

  • Tokyo Vampire Hotel

    ★★★★

  • Transformers: The Last Knight

  • Despicable Me 3

  • The Villainess

    ★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Cars 3

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • The Mummy

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★½

  • The Florida Project

    ★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★½

  • Wonder Woman

  • It Comes at Night

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Ghost in the Shell

  • The Disaster Artist

  • Baby Driver

  • Close-Knit

    ★★★★

  • Logan

  • Mr. Long

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

  • Call Me by Your Name

  • Wind River

  • Sleep Has Her House

    ★★★½

  • Assassin's Creed

  • Passengers

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • The Great Wall

  • Silence

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Inferno

  • Asura: The City of Madness

    ★★★

  • The Magnificent Seven

  • Chasing Trane

    ★★★

  • The Woman Who Left

    ★★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

  • Antiporno

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Sully

  • Nocturnal Animals

  • Arrival

    ★★★½

  • La La Land

  • Suicide Squad

    ½

  • Shin Godzilla

    ★★★★½

  • Ghostbusters

  • Star Trek Beyond

  • The Purge: Election Year

  • Now You See Me 2

  • Me Before You

  • Destruction Babies

    ★★★½

  • Warcraft

  • Elle

    ★★★½

  • The Neon Demon

  • Personal Shopper

    ★★★

  • Hell or High Water

    ★★★

  • Harmonium

    ★★★★

  • Raw

    ★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • The Wailing

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

  • Captain America: Civil War