Sort by

han🫀 has logged 19 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Everything You Always Wanted to Know About Sex *But Were Afraid to Ask

Everything You Always Wanted to Know About Sex *But Were Afraid to Ask

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Say Anything...

Say Anything...

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Tenet

Tenet

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Safety Last!

Safety Last!

1923
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Inception

Inception

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Host

Host

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Manhattan

Manhattan

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Revolutionary Road

Revolutionary Road

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Moped Diaries

The Moped Diaries

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Make Up

Make Up

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry