Sort by
  • Barbie

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Unlocked

  • The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Bad Seed Returns

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★

  • We Children from Bahnhof Zoo

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Kajillionaire

  • Eli

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • u really hurt me

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • The Bad Seed

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • The Nun

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Truth or Dare

    ½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★

  • Phantom Thread

    ★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • It

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • The Emoji Movie

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • The Florida Project

    ★★★★★