Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • 100 Years of Warner Bros.

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Making Cam Closer II

    ★★★★

  • Cam Closer II

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Malum

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Andrew Santino: Cheeseburger

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

    ★★★

  • Pre-Game

    ★★★½

  • The Making of: The Seventh Seal

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★½

  • Sergio Leone: The Italian Who Invented America

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Portrait of God

    ★★★★