Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • The Hip Hop Nutcracker

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Lou

  • Smile

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★½