Sort by
  • Madame Web

  • The Beekeeper

    ★★½

  • The Marvels

    ★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • House Party

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Rise

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

  • Moon Knight

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Marry Me

  • Death on the Nile

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★