• Muzzle Flash: The 666 Case

    ★★★★★

  • The Vampire Conspiracy

    ★★★★★

  • Massacre Up North

    ★★★★★

  • Vampire Time Travelers

    ★★★★★

  • Feeders 2: Slay Bells

    ★★★★★

  • Die Hard Dracula

    ★★★★★

  • Vampire Call Girls

    ★★★★★

  • The Mark of Dracula

    ★★★★★

  • The Necro Files

    ★★★★★

  • Zombie Cult Massacre

    ★★★★★

  • Santa Claws

    ★★★★★

  • Feeders

    ★★★★★

  • Crinoline Head

    ★★★★★

  • HorrorGirl

    ★★★★★

  • Gore Whore

    ★★★★★

  • Darkness

    ★★★★★

  • Love Bites

    ★★★★★

  • Sandman

    ★★★★★

  • Death Magic

    ★★★★★

  • Humanoids from Atlantis

    ★★★★★

  • Galaxy of the Dinosaurs

    ★★★★★

  • Psycho Pike

    ★★★★★

  • Hellroller

    ★★★★★

  • Chickboxer

    ★★★★★

  • Even Hitler Had a Girlfriend

    ★★★★★

  • Doctor Strain the Body Snatcher

    ★★★★★

  • Alien Beasts

    ★★★★★

  • Mutant Massacre

    ★★★★★

  • Dream Stalker

    ★★★★★

  • Kingdom of the Vampire

    ★★★★★

  • Ritual of Death

    ★★★★★

  • The Night Brings Charlie

    ★★★★★

  • Attack of the Killer Refrigerator

    ★★★★★

  • Linnea Quigley's Horror Workout

    ★★★★★

  • Dream a Little Evil

    ★★★★★

  • The Age of Insects

    ★★★★★

  • The Russian Ninja

    ★★★★★

  • Marley's Revenge: The Monster Movie

    ★★★★★

  • Slash Dance

    ★★★★★

  • Heavy Metal Massacre

    ★★★★★

  • Things

    ★★★★★

  • The Bloody Video Horror That Made Me Puke on My Aunt Gertrude

    ★★★★★

  • Satanic Attraction

    ★★★★★

  • Ozone! Attack of the Redneck Mutants

    ★★★★★

  • The Dark Planet

    ★★★★★

  • Fatal Exposure

    ★★★★★

  • Fatal Images

    ★★★★★

  • Niagara Strip

    ★★★★★

  • Beyond Dream's Door

    ★★★★★

  • Satan's Storybook

    ★★★★★

  • Cemetery High

    ★★★★★

  • Scream Dream

    ★★★★★

  • Science Crazed

    ★★★★★

  • Satan Place: A Soap Opera from Hell

    ★★★★★

  • Phantom Brother

    ★★★★★

  • The Brainsucker

    ★★★★★

  • FleshEater

    ★★★★★

  • Droid

    ★★★★★

  • Death Spa

    ★★★★★

  • Hack-O-Lantern

    ★★★★★

  • 555

    ★★★★★

  • Cannibal Campout

    ★★★★★

  • Captives

    ★★★★★

  • Hollywood's New Blood

    ★★★★★

  • Blood Orgy of the Leather Girls

    ★★★★★

  • Deadbeat at Dawn

    ★★★★★

  • Death Nurse 2

    ★★★★★

  • Woodchipper Massacre

    ★★★★★

  • Mankillers

    ★★★★★

  • Funland

    ★★★★★

  • R.O.T.O.R.

    ★★★★★

  • The Soultangler

    ★★★★★