Sort by

hamfruitcake has logged 41 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Limbo

Limbo

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Britney vs. Spears

Britney vs. Spears

2021
×
Read the review Edit this entry  
28
The Darkest Hour

The Darkest Hour

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Knight of Cups

Knight of Cups

2015
×
Read the review Edit this entry  
27
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Edge of Winter

Edge of Winter

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
RoboCop

RoboCop

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
Read the review Edit this entry  
25
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Lola Versus

Lola Versus

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
JFK

JFK

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Safe House

Safe House

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Easy Money: Hard to Kill

Easy Money: Hard to Kill

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Kodachrome

Kodachrome

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Malignant

Malignant

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Candyman

Candyman

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
20,000 Days on Earth

20,000 Days on Earth

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sweat

Sweat

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Room 237

Room 237

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Keeping Up with the Joneses

Keeping Up with the Joneses

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Fantastic Fungi

Fantastic Fungi

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Good Vibrations

Good Vibrations

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Herself

Herself

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Year Earth Changed

The Year Earth Changed

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Kate

Kate

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Afterlife of the Party

Afterlife of the Party

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Æon Flux

Æon Flux

2005
×
★★★
Edit this entry  
06
Cinderella

Cinderella

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
Me You Madness

Me You Madness

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
In Secret

In Secret

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Annette

Annette

2021
×
★★
Read the review Edit this entry