Sort by

haley has logged 34 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Shrek

Shrek

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Burrow

Burrow

2020
×
Read the review Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
Read the review Edit this entry  
24
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Home Alone

Home Alone

1990
×
Read the review Edit this entry  
22
Mickey and the Bear

Mickey and the Bear

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dick Johnson Is Dead

Dick Johnson Is Dead

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
Read the review Edit this entry  
20
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Long Toast

Long Toast

2020
×
Read the review Edit this entry  
19
The One I Love

The One I Love

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Clash of the Titans

Clash of the Titans

1981
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Klaus

Klaus

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
A Love Song for Latasha

A Love Song for Latasha

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Porky's

Porky's

1981
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Canvas

Canvas

2020
×
Read the review Edit this entry  
12
The Prom

The Prom

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
I'm Still Here

I'm Still Here

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Seberg

Seberg

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Si

Si

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Rebecca

Rebecca

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Allegro Non Troppo

Allegro Non Troppo

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Folklore: The Long Pond Studio Sessions

Folklore: The Long Pond Studio Sessions

2020
×
Read the review Edit this entry  
02
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry