Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bros

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • A Castle for Christmas

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Adele One Night Only

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Mad God

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • The Dig

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • The Queen's Gambit

  • The Empty Man

  • Soul

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Enola Holmes

  • Hamilton

  • The King of Staten Island

  • Normal People

    ★★★★★

  • The Last Dance

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • McMillion$

  • Never Rarely Sometimes Always

  • Boys State

  • Miss Americana

  • 1917

  • Frozen II

  • Doctor Sleep

  • Gary Gulman: The Great Depresh

  • The Goldfinch

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

  • Knives Out

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Just Mercy

  • Judy

  • Marriage Story

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Secret Life of Pets 2

  • Yesterday

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Yes, God, Yes

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Mary Poppins Returns

  • Mary Queen of Scots

  • The Grinch

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★½

  • Green Book