Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Five Seconds Flat

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Moon Knight

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★