Sort by
  • Cam Closer II

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Malum

    ★★

  • The Unheard

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Godless: The Eastfield Exorcism

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • Snow Falls

    ★★

  • Terror Train 2

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★½

  • The Apology

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Bed Rest

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Oak Thorn & the Old Rose of Love

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Leave

    ★★½

  • The Blackwell Ghost 7

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Hellhole

    ★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • The Unknowable

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Terror Train

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Accursed

    ★★★

  • Matriarch

    ★★½

  • Grimcutty

    ★★★

  • Old People

    ★★½

  • The Visitor

  • The Inhabitant

    ★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★

  • Nocebo

    ★★★

  • Mad God Ghoul Log

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Spoonful of Sugar

    ★★½