Sort by
  • Old People

    ★½

  • Nocebo

  • Project Wolf Hunting

  • Prey

    ★★★

  • Glorious

  • Nope

    ★★½

  • Rubikon

  • Mastemah

  • Vesper

  • The Visitor from the Future

  • Attachment

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★★★

  • The Beasts

    ★★★

  • Crimes of the Future

  • Decision to Leave

  • Deus

  • Doctor Who Am I

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • 99 Moons

    ★★½

  • Nothing

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Virus:32

  • The Twin

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Linoleum

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Piggy

  • Something in the Dirt

  • Scream

    ★½

  • Superheroes

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • The Beatles: Get Back

  • House of Gucci

    ★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Warning

  • Vampir

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

  • Most Dangerous Game

  • Barbarians

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Schumacher

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Alpinist

    ★★★

  • The Last Son

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Dune

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Aftermath

    ★★★½

  • Aftermath

  • Free Guy

    ★★★

  • Ride the Eagle

  • The Green Knight

  • Raging Fire

    ★★½

  • Off the Rails

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Lamb

    ★★½