Sort by

chloe has logged 10 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★
Edit this entry  
28
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Angels of Sin

Angels of Sin

1943
×
★★★½
Edit this entry  
12
Faces Places

Faces Places

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Anima

Anima

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Period. End of Sentence.

Period. End of Sentence.

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Edit this entry