Sort by

chloe has logged 10 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★
Edit this entry  
30
Cinderella

Cinderella

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★½
Edit this entry  
11
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★
Edit this entry  
11
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★
Edit this entry