Sort by
  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Black Adam

    ★½

  • Smile

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • George Michael Freedom Uncut

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Rescued by Ruby

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

  • The Batman

    ★★★★★

  • Until We Meet Again

    ★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Hawkeye

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Redeeming Love

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • An Audience with Adele

  • Night Night

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½