Sort by

Marco has logged 20 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Titane

Titane

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Munich: The Edge of War

Munich: The Edge of War

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Neruda

Neruda

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
No

No

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Beatles and India

The Beatles and India

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
King Richard

King Richard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Apostle

Apostle

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Sex, Shame & Tears

Sex, Shame & Tears

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry