Sort by
  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Jack the Giant Killer

    ★★★

  • Pontypool

    ★★★½

  • Final Destination

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze

    ★★★

  • G.I. Joe: The Movie

    ★★★★

  • Street Trash

    ★½

  • Caltiki, the Immortal Monster

    ★★½

  • Dick

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Royal Warriors

    ★★★½

  • Garfield's Halloween Adventure

    ★★★★

  • Jackass: The Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★★★