Sort by
  • Journey to EPCOT Center: A Symphonic History

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Wish

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • LEGO Marvel Avengers: Code Red

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • The Brave Locomotive

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Outlaw Johnny Black

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

    ★★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Pastacolypse

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • We Lost Our Human

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Mickey Saves Christmas

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Pre-Game

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★★