• All the Bright Places

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Undine

  • Onward

    ★★★

  • Vendors' Meeting

  • The Photograph

  • Isi & Ossi

  • Emma.

  • 365 Days

  • Love Likes Coincidences 2

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Palm Springs

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Uncle Frank

    ★★★

  • Comidark Films 2: The Pawn

    ★★½

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★

  • The Way We Are

    ★★★

  • Happy Old Year

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Wind

    ★★★½

  • Little Women

  • 1917

  • The Gentlemen

  • The Knight Before Christmas

  • A Guide to Second Date Sex

  • Frozen II

  • Klaus

  • You've Got Murder

  • Watchmen

    ★★★

  • Looking for Alaska

  • Comidark Films: The Getaway

    ★★

  • Comidark Films: In Between

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Crazy Romance

  • In the Tall Grass

  • Tall Girl

  • Endings, Beginnings

  • Abominable

  • Knives Out

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Radioactive

  • True History of the Kelly Gang

  • Babyteeth

  • The King

  • Joker

  • Ad Astra

  • Only the Animals

  • Tune in for Love

  • Float

    ★★★½

  • Someone, Somewhere

  • It Chapter Two

  • The Art of Racing in the Rain

  • Weathering with You

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

  • End of Sentence

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

  • Dark Phoenix

  • Always Be My Maybe

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • La Belle Époque

    ★★★

  • The Sun Is Also a Star

  • The Hustle

  • Aladdin

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★½

  • A Dog's Journey

  • The Last Summer

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Plus One