Sort by
  • Killers of the Flower Moon

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Ms. Marvel

    ★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Moon Knight

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Death to 2021

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Red Notice

  • Eternals

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★½

  • Malignant

    ★½

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

  • Old

    ★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Lamb

    ★½

  • Titane

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★