Sort by
  • Outlaw Johnny Black

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Maggie Simpson in

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Making of The Last of Us

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Heroes & Villains

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★½

  • Welcome to the Club

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Martin: The Reunion

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • We Cry Together

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Elvis

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★★★