Sort by
  • Madame Web

  • The Marvels

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Totally Killer

    ★★★

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★½

  • Groot Noses Around

    ★★

  • Are You My Groot?

    ★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

    ★★½

  • Groot's First Steps

  • Magnum Opus

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Secrets of the Sea

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Ariel Phenomenon

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Turning Red

  • The Batman

    ★½

  • Uncharted

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★