Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Sisu

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Pensive

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Mother Superior: Dweller of the Threshold

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Eternals

    ★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★½

  • Spree

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Ma

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★