Sort by
  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • American Underdog

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★