Sort by
  • Players

    ★★

  • Upgraded

    ★★½

  • Lisa Frankenstein

    ★★½

  • Orion and the Dark

    ★★½

  • Land of Bad

    ★★½

  • Suncoast

    ★★★½

  • Miller's Girl

    ★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Lift

    ★★

  • Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

    ★★½

  • Role Play

    ★★½

  • Night Swim

    ★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★½

  • The Bricklayer

    ★★

  • The Family Plan

    ★★½

  • Anyone But You

    ★½

  • The Boys in the Boat

    ★★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Family Switch

    ★½

  • Wonka

    ★★★

  • The Color Purple

    ★★

  • Leo

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • Journey to Bethlehem

    ★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Wish

    ★½

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • 12th Fail

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Cage Match

    ★★★

  • The Kitchen

    ★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • Migration

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • The Book of Clarence

    ★★

  • Fast Charlie

    ★★½

  • Desperation Road

    ★★

  • Freelance

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Nowhere

    ★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Sniper: G.R.I.T. - Global Response & Intelligence Team

    ★★½

  • Scooby-Doo! and Krypto, Too!

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★½

  • The Kill Room

    ★★½

  • Rise of the Footsoldier: Vengeance

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★

  • The Burial

    ★★★★

  • The End We Start From

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Finestkind

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • A Million Miles Away

    ★★★½