Sort by
  • This Place Rules

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Happiest Season

    ★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Zola

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Ma

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Yes, God, Yes

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Greener Grass

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • A Quiet Place

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Hereditary

  • Blindspotting

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • Coco

  • I, Tonya

    ★★★★