Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • X

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Fighting with My Family

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Prom

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • Bell, Book and Candle

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★