Andrew has logged 23 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

2009
×
Edit this entry  
30
Assassin's Creed

Assassin's Creed

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Split

Split

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Nacho Libre

Nacho Libre

2006
×
Edit this entry  
24
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Me Before You

Me Before You

2016
×
Edit this entry  
18
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
Edit this entry  
15
Assassin's Creed

Assassin's Creed

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Paterson

Paterson

2016
×
Edit this entry  
10
The Last Airbender

The Last Airbender

2010
×
Read the review Edit this entry  
10
Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife

2010
×
Read prior review Edit this entry  
08
Resident Evil: Retribution

Resident Evil: Retribution

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Mass

Black Mass

2015
×
Edit this entry  
07
Godzilla

Godzilla

1954
×
Edit this entry  
06
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Starship Troopers

Starship Troopers

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
02
American Graffiti

American Graffiti

1973
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Transformers: Age of Extinction

Transformers: Age of Extinction

2014
×
Read the review Edit this entry  
01
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry