Sort by
  • The Boogeyman

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Fast X

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Maggie Simpson in

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

  • Renfield

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • A Man Called Otto

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Troll

    ★★

  • Emancipation

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Strange World

    ★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★½

  • Andor

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Till

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Lou

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • Amsterdam

    ½

  • Heathers: The Musical

    ★★★★