Sort by
  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Dive

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½