Aaron has logged 28 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
Read the review Edit this entry  
28
Oliver & Company

Oliver & Company

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Defending Your Life

Defending Your Life

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Martin Eden

Martin Eden

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Olla

Olla

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mobilize

Mobilize

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Turning Tide

Turning Tide

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
When I Get Home

When I Get Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Peeping Tom

Peeping Tom

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Rear Window

Rear Window

1954
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
PVT Chat

PVT Chat

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Femme Fatale

Femme Fatale

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Killing of a Chinese Bookie

The Killing of a Chinese Bookie

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Perfect World

A Perfect World

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
A Perfect World

A Perfect World

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Cop

Cop

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Thief

Thief

1981
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bad Lieutenant

Bad Lieutenant

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Happy Gilmore

Happy Gilmore

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Bridges of Madison County

The Bridges of Madison County

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Signs

Signs

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Village

The Village

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry