Aaron has logged 194 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Every Which Way but Loose

Every Which Way but Loose

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jersey Boys

Jersey Boys

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
In the Line of Fire

In the Line of Fire

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The King's Speech

The King's Speech

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The King's Speech

The King's Speech

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Zombie 3

Zombie 3

1988
×
Read the review Edit this entry  
14
Bulworth

Bulworth

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Gauntlet

The Gauntlet

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Gran Torino

Gran Torino

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Heartbreak Ridge

Heartbreak Ridge

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Eiger Sanction

The Eiger Sanction

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Changeling

Changeling

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Almost Famous

Almost Famous

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The 15:17 to Paris

The 15:17 to Paris

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Simpsons | Balenciaga

The Simpsons | Balenciaga

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
Cape Fear

Cape Fear

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Titane

Titane

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Traffic

Traffic

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Prince of Tides

The Prince of Tides

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Venom

Venom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Chicago

Chicago

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Malignant

Malignant

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Devotion

Devotion

×
Edit this entry  
12
Phantom of the Paradise

Phantom of the Paradise

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Blue Collar

Blue Collar

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dressed to Kill

Dressed to Kill

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
In the House

In the House

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Pride

Pride

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
All That Jazz

All That Jazz

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry