Graham has logged 13 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Parallax View

The Parallax View

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Blue Collar

Blue Collar

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Boys State

Boys State

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Clockwatchers

Clockwatchers

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Harlan County U.S.A.

Harlan County U.S.A.

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Training Day

Training Day

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Red Shoes

The Red Shoes

1948
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Anna Karenina

Anna Karenina

1948
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Detour

Detour

1945
×
★★★★★
Edit this entry