• Uncharted

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Wrong Turn

  • Not-So Amazing

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★½

  • Infamous

    ★★★

  • The Lost Husband

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Seventh

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • The Grudge

    ★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • 1BR

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Waffles

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • After

  • Missing Link

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★½

  • Only Mine

    ★★

  • Glass

    ★★½

  • Escape Room

    ★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Holmes & Watson

    ★★

  • The Princess Switch

    ★★½

  • Bird Box

    ★★★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Hell Fest

    ★★½

  • The Perfection

    ★★★½

  • Greta

    ★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★

  • He's Out There

    ★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • The Meg

    ★★½

  • Comedy Central Roast of Bruce Willis

    ★★★

  • Father of the Year

    ★★★★½