Sort by

warren !! ⭐️ has logged 94 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Thanksgiving

Thanksgiving

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Nerdy Prudes Must Die

Nerdy Prudes Must Die

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
After Hours

After Hours

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Living End

The Living End

1992
×
Edit this entry  
31
The Lost Boys

The Lost Boys

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Saw X

Saw X

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Night of the Creeps

Night of the Creeps

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Passenger

The Passenger

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

2012
×
Read the review Edit this entry  
09
The Ring Two

The Ring Two

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Watermelon Woman

The Watermelon Woman

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Totally Killer

Totally Killer

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Saw

Saw

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Lake Mungo

Lake Mungo

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Red, White & Royal Blue

Red, White & Royal Blue

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Barbie

Barbie

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Marrowbone

Marrowbone

2017
×
Read the review Edit this entry  
26
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Rings

Rings

2005
×
Edit this entry  
19
Stargate

Stargate

1994
×
★★★
Edit this entry  
19
The Lost Boys

The Lost Boys

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Super Dark Times

Super Dark Times

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Sick

Sick

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Arrival

Arrival

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
15
Lake Mungo

Lake Mungo

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ring

Ring

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Triangle

Triangle

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Re-Animator

Re-Animator

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Run Rabbit Run

Run Rabbit Run

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Resident Evil

Resident Evil

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Ring

The Ring

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Johannesburg, 2nd Greatest City After Paris

Johannesburg, 2nd Greatest City After Paris

1989
×
Edit this entry  
04
All the Boys Love Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
Read the review Edit this entry  
28
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry