Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • The Passenger

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Nerdy Prudes Must Die

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Monster High: The Movie

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Choose or Die

    ★½

  • The Farmer's Daughters

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★

  • Night Teeth

    ★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • The 8th Night

    ★★

  • Till Death

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★