Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Zombeavers

Zombeavers

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Selfie from Hell

Selfie from Hell

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Blood Beat

Blood Beat

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Christmas Ranch

Christmas Ranch

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Dark Angel

Dark Angel

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Night Sitter

The Night Sitter

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hey Good Lookin'

Hey Good Lookin'

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Guns And Guts

Guns And Guts

1974
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Nail in the Coffin: The Fall and Rise of Vampiro

Nail in the Coffin: The Fall and Rise of Vampiro

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Split Second

Split Second

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Samurai

The Samurai

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
War Of The God Monsters

War Of The God Monsters

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Forever Evil

Forever Evil

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Maniacts

Maniacts

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
1990: The Bronx Warriors

1990: The Bronx Warriors

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Special

The Special

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Carnosaur

Carnosaur

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mrs. Claus

Mrs. Claus

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Vampire Virus

Vampire Virus

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Psychos in Love

Psychos in Love

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Return of Swamp Thing

The Return of Swamp Thing

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Miami Connection

Miami Connection

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Night Killer

Night Killer

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Gorgo

Gorgo

1961
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Electric Piper

The Electric Piper

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Offerings

Offerings

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Wolf Mother

Wolf Mother

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Sword and the Sorcerer

The Sword and the Sorcerer

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Blood Car

Blood Car

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Ape vs. Monster

Ape vs. Monster

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Satan's Storybook

Satan's Storybook

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
BloodRayne

BloodRayne

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Triangle

Triangle

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Wax

Wax

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Another Me

Another Me

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Deathbone, Third Blood Part VII: The Blood of Deathbone

Deathbone, Third Blood Part VII: The Blood of Deathbone

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Party Night

Party Night

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Radius

Radius

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Return of the Killer Tomatoes!

Return of the Killer Tomatoes!

1988
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Guardians

Guardians

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Misty Green Sky

The Misty Green Sky

2016
×
Read the review Edit this entry  
29
Rock 'n' Roll Nightmare

Rock 'n' Roll Nightmare

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Wrestling Women vs. the Aztec Mummy

The Wrestling Women vs. the Aztec Mummy

1964
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Vicious Lips

Vicious Lips

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Remote

Remote

1993
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Tomie: Unlimited

Tomie: Unlimited

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Playground

Playground

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Premutos: The Fallen Angel

Premutos: The Fallen Angel

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
They Bite

They Bite

1996
×
★★
Read the review Edit this entry