Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Emancipation

    ★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • The Noel Diary

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Spirited

    ½

  • Strange World

    ★★★

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Slumberland

    ★★★

  • The 1975: Live from Madison Square Garden

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★½

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • The Inspection

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Medieval

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Me Time

  • Samaritan

    ★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★★