• Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Fences

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Good Dinosaur

  • Minions

  • Inside Out

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★½

  • Cobain: Montage of Heck

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • Angry Video Game Nerd: The Movie

    ★★★

  • Godzilla

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

  • The Lego Movie

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★½

  • Anchorman 2: The Legend Continues

    ★★½

  • Frozen

    ★★

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★

  • Gravity

    ★★

  • Despicable Me 2

    ★★★

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • Life of Pi

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★

  • Padak

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★

  • Brave

  • Foodfight!

    ½

  • The Avengers

    ★★★★

  • The Lorax

  • Jack and Jill

    ½

  • Kung Fu Panda 2

  • Rango

    ★★★★★

  • Megamind

    ★★★★

  • Jackass 3D

    ★★★½

  • The Other Guys

    ★★

  • Despicable Me

    ★★★★

  • The Last Airbender

    ½

  • Toy Story 3

    ★★★★

  • Shrek Forever After

    ★★★★

  • Avatar

    ★★

  • Ed, Edd n Eddy's Big Picture Show

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Up

    ★★★★

  • Coraline

    ★★★★

  • Madagascar: Escape 2 Africa

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★★