Sort by

Martin has logged 13 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
PVT Chat

PVT Chat

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Minari

Minari

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Mask

The Mask

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry