GoodBadAndOdd has logged 17 entries for films during May 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Void

The Void

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
The ABCs of Death

The ABCs of Death

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Dr. No

Dr. No

1962
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Melody

Melody

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Blazing Saddles

Blazing Saddles

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Long Weekend

Long Weekend

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mercy

Mercy

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
King Kong Escapes

King Kong Escapes

1967
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry