• Los visionadores

  • Allen v. Farrow

  • Mank

  • El elemento enigmático

  • Quino

  • Enola Holmes

  • Rifkin's Festival

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Perpetuo.

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★½

  • The Social Dilemma

  • The Heist of the Century

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Earthquake Bird

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

    ★★★

  • The Goldfinch

    ★★½

  • Live Twice, Love Once

    ★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Heroic Losers

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★★

  • Anima

    ★★★½

  • Verotika

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Deodato Holocaust

  • The Son

    ★★★½

  • 4x4

    ★★★½

  • Curiosa

    ★★★

  • Claudia

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Blood Will Tell

  • 37 Seconds

    ★★★★

  • Late Night

  • The Quintet of the Sunset

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ½

  • Perfectos desconocidos

    ★★½

  • The Mule

    ★★★½

  • Quién te cantará

    ★★★★★

  • Warp Speed Chic

    ★★★★

  • Maggie

  • A Twelve-Year Night

  • When Angels Sleep

    ★★★½

  • Never Look Away

    ★★★

  • Lady J

    ★★★

  • Suspiria

  • Boy Erased

    ★★

  • The Other Side of the Wind

    ★★★

  • They'll Love Me When I'm Dead

    ★★★★

  • Piazzolla: The Years of the Shark

  • The Favourite

    ★★★½

  • Roma

    ★★★

  • A Dark Day of Injustice

  • My Masterpiece

  • An Unexpected Love

    ★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★½

  • The Image Book

    ★★★

  • El Angel

    ★★★½

  • Cold War

    ★★★½

  • La Flor

    ★★★★

  • Casa Propia

    ★★★

  • Ready Player One

    ½

  • The Wolf House

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

  • The Endless Film

  • Robin Williams: Come Inside My Mind

  • 27: El club de los malditos

    ½

  • Phantom Thread

    ★★★½

  • Los corroboradores

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • Those Who Love, Hate

    ★★★