Sort by

Trudes has logged 15 entries for films during February 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Ali Wong: Don Wong

Ali Wong: Don Wong

2022
×
Read the review Edit this entry  
22
Luca

Luca

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
I Want You Back

I Want You Back

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Inventing Anna

Inventing Anna

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Tinder Swindler

The Tinder Swindler

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Kimi

Kimi

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Planes, Trains and Automobiles

Planes, Trains and Automobiles

1987
×
★★½
Edit this entry  
06
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Parallel Mothers

Parallel Mothers

2021
×
Read the review Edit this entry  
03
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry