Sort by

GoldenDigital has logged 41 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Six-String Samurai

Six-String Samurai

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
PTU

PTU

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Thir13en Ghosts

Thir13en Ghosts

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Caveat

Caveat

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lisa, Lisa

Lisa, Lisa

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spellcaster

Spellcaster

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Alphabet City

Alphabet City

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Down and Out in America

Down and Out in America

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Def by Temptation

Def by Temptation

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Demonoid: Messenger of Death

Demonoid: Messenger of Death

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
kid 90

kid 90

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Varsity Blues

Varsity Blues

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Invasion of the Body Snatchers

Invasion of the Body Snatchers

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Persona: The Dark Truth Behind Personality Tests

Persona: The Dark Truth Behind Personality Tests

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Baron of Arizona

The Baron of Arizona

1950
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Tall T

The Tall T

1957
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Big Boss

The Big Boss

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Over the Top

Over the Top

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
House Party

House Party

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Wanderers

The Wanderers

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
La Bamba

La Bamba

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Iron Monkey

Iron Monkey

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hal

Hal

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Love & Peace

Love & Peace

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Seaspiracy

Seaspiracy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lionman

Lionman

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jeremy

Jeremy

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Three Kings

Three Kings

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
How It Ends

How It Ends

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Cursed

The Cursed

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Strawberry Mansion

Strawberry Mansion

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
In Search of Darkness: Part II

In Search of Darkness: Part II

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry