Sort by
  • Drive-Away Dolls

  • 40th Anniversary Disney Parks Magical Christmas Day Parade

  • Disney 100: A Century of Dreams - A Special Edition of 20/20

    ★★

  • A Very Demi Holiday Special

    ★½

  • Wonka

    ★★½

  • The Wonderful World of Disney: Magical Holiday Celebration

    ★★

  • Napoleon

    ★★½

  • The Curse

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★½

  • Lang Lang Plays Disney

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Dario Argento Panico

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

  • Once Upon a Studio

    ★½

  • Perfect Days

    ★★★½

  • 100 Years of Warner Bros.

  • The Taste of Things

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • The Little Mermaid

  • John Mulaney: Baby J

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

  • Schoolhouse Rock! 50th Anniversary Singalong

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Eileen

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Idina Menzel: Which Way to the Stage?

    ★½

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Pentatonix: Around the World for the Holidays

  • The Wonderful World of Disney: Magical Holiday Celebration

    ½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Sanctuary

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Harmonious Live!

    ½

  • Lynch/Oz

    ★★