Sort by
  • The Railway Men - The Untold Story of Bhopal 1984

    ★★★★

  • Beckham

    ★★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★½

  • The Vaccine War

    ★★★★

  • Jaane Jaan

    ★★★½

  • Jawan

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • OMG 2

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Lust Stories 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Depp V Heard

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Dahaad

    ★★★★½

  • Gumraah

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★★

  • Pathaan

    ½

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★★★

  • Mumbai Mafia: Police vs the Underworld

    ★★★★½

  • Freddy

    ★★★★

  • Vikram Vedha

    ★★

  • Cunk on Earth

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Criminal Justice: Adhura Sach

    ★★★½

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★★½

  • The Diana Investigations

    ★★★½

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★

  • Darlings

    ★★★½

  • All or Nothing: Arsenal

    ★★★

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Neymar: The Perfect Chaos

    ★★★½

  • Kadaseela Biriyani

    ★★★★

  • Jai Bhim

    ★★★★½

  • Sardar Udham

    ★★★★★

  • House of Secrets: The Burari Deaths

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • How to Become a Tyrant

    ★★★★★

  • Haseen Dillruba

    ★★★

  • Tech Billionaires: Bill Gates

  • Tech Billionaires: Jeff Bezos

  • Tech Billionaires: Elon Musk

  • Sunflower

    ★★★★

  • Tech Billionaires: Mark Zuckerberg

  • Baggio: The Divine Ponytail

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Cinema Bandi

    ★★★★½

  • Nayattu

    ★★★★★

  • Joji

    ★★★★★