Sort by

James has logged 16 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Stung

Stung

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
I See You

I See You

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Spiral

Spiral

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ava

Ava

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
#Alive

#Alive

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Maniac

Maniac

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
WNUF Halloween Special

WNUF Halloween Special

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Tigers Are Not Afraid

Tigers Are Not Afraid

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Wonder

Wonder

2017
×
★★★½
Edit this entry