Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★

  • The Autopsy

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • The Origin

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Son

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Persuasion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Metal Lords

  • The Northman

    ★★★★½

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Bad Axe

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Rimini

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Living

    ★★

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★

  • The House

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★