Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Entergalactic

  • The Greatest Beer Run Ever

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★★

  • Encanto

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Old

    ★★

  • Cruella

  • WandaVision

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★★

  • Onward

  • Possessor

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • In the Tall Grass

  • Joker

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Beach Bum

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • I, Tonya

  • mother!

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • The Boss Baby

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Middle School: The Worst Years of My Life

    ★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • War Dogs

    ★★★★

  • Raw

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★